#rt-header {position:fixed; z-index:99; padding-bottom:20px}
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O firmie

Profesjonalne usługi remontowe

Jesteśmy firmą remontową z Warszawy. Nasz zespół jest młody, ale składa się z doświadczonych fachowców. Jako malarze-tynkarze zamienimy wnętrze Twojego domu, mieszkania lub biura. Zajmujemy się malowaniem mieszkań i pomieszczeń biurowych głównie w Warszawie i okolicach.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie — zależy nam na tym, żeby spełnić Twoje wszystkie oczekiwania. Możesz zapomnieć o problemach związanych z przeprowadzkami na czas wykonywania remontu.

Kompleksowe wykańczanie wnętrz

Wykonując usługi remontowe dla firm i Klientów indywidualnych w Warszawie, Poznaniu i innych miastach, kierujemy się kilkoma zasadami. Przed wyceną projektu spotkamy się z Klientem, aby dokonać oględzin pomieszczeń i zebrać niezbędne dane. Dopiero po tym przygotowujemy szczegółowy terminarz i kosztorys prac.

Szanujemy czas naszych Klientów i fachowców. Dlatego, wysyłając ich na pomiary, naliczamy zwrotną kaucję w wysokości 50 złotych netto. Potem odejmujemy ją od wykonanej usługi.

Jeśli planujesz remont biura lub mieszkania w Warszawie i okolicach, 7malarzy oferuje 100% bezpieczeństwa. Jesteśmy profesjonalistami — podpisujemy umowę, dajemy gwarancję i polisę wykonawcy.

Nasze usługi są fachowe. Każdy z naszych pracowników zajmuje się malowaniem ścian, sufitów i wnętrz od minimum 10 lat. Doświadczenie zbieraliśmy, pracując w Poznaniu i Warszawie. Co więcej, poza doświadczeniem, możemy się pochwalić certyfikatem Magnat. Stosunkowo niski wiek naszych malarzy z Warszawy (ekipa w wieku 30 - 36 lat) to gwarancja ich sprawności i szybkości.

Jeśli jesteś zainteresowany takimi usługami jak: malowanie mieszkania, malowanie biura, wykańczanie wnętrz, wymiana instalacji elektrycznych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako warszawska firma remontowa oferujemy naprawdę atrakcyjny cennik. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Polish English German
/* */