cięta cegła Warszawa

Cegła dekoracyjna 

Na rynku systemów wykończeniowych znajdziemy szeroki wybór propozycji dekoracji ścian. Jednym z nich jest cegła dekoracyjna. Dekoracyjna cegła cięta pozwala nam uzyskać oryginalny loftowy design w pomieszczeniu niezależnie do typu budownictwa, także w obiektach nowych i budynkach z wielkiej płyty. Jej główną zaletą jest oryginalność materiału dekoracyjnego – cegła dekoracyjna powstaje przez precyzyjne cięcie cięgieł pochodzących z rozbiórki. To pozwala uzyskać naprawdę interesujący i oryginalny efekt dekoracyjny. 

Decydując się na cegłę dekoracyjną warto wybrać materiał dobrej jakości. Dobra cięta cegła to oryginalny materiał budowlany, którego mankamenty i niedoskonałości pogłębiają uzyskany efekt ceglanej ściany. Cegła dekoracyjna doskonale sprawdza się we wszystkich typach pomieszczeń – mieszkaniach, domach, lokalach usługowych i handlowych, a także obiektach należących do branży HoReCa. Odpowiednio przygotowana po nałożeniu na ścianę nie kruszy się i nie wymaga dodatkowej pielęgnacji.

Cegła dekoracyjna – Warszawa 

Klientom poszukującym oryginalnych systemów dekoracji wnętrz oferujemy wysokiej jakości ciętą cegłę wraz z profesjonalną usługą glazurniczą. Jako firma oferująca usługi remontowe współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu mamy pewność, że oferowana przez nas cegła cięta jest materiałem oryginalnym i precyzyjnie przygotowanym do ponownego wykorzystania. 

Aby uzyskać odpowiedni efekt wizualny na ścianie cegła cięta powinna być układana z fugą murarską w sposób korespondujący z ułożeniem cięgieł w ścianie murowanej. Zespół 7Malarzy.pl z przyjemnością wykona dla Państwa tego typu usługę kładąc cegłę na całej ścianie lub na wybranym jej fragmencie. 

Do skorzystania z usługi zachęcamy Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasz Zespół doradzi wybór systemu dekoracyjnego, a w razie wątpliwości podpowie jaką alternatywę dla cegły dekoracyjnej możecie Państwo z sukcesem zastosować w danym wnętrzu.