układanie glazury Warszawa

Układanie płytek 

Glazura i terakota to popularne systemy wykończeniowe, które od dawna z powodzeniem stosujemy na podłogach, a także ścianach. Mnogość i różnorodność kolorów i wzorów terakoty sprawia, że płytki te sukcesywnie zajmują miejsce tradycyjnej glazury nie  tylko w aplikacjach zewnętrznych, ale również wewnętrznych. Za ich wyborem przemawia wysoka odporność płytek na ścieranie oraz uszkodzenia, łatwość utrzymania w czystości oraz możliwość uzyskania dowolnego efektu wizualnego – od powierzchni wykończonej na wysoki połysk, aż po powierzchnię imitującą beton strukturalny. 

Układanie glazury i terakoty to zadanie wymagające odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego, niezależnie od tego jakie ułożenie płytek planujesz na danej powierzchni, ich montaż warto powierzyć profesjonaliście. Wprawny glazurnik mając do swojej dyspozycji odpowiednie narzędzia z łatwością poradzi sobie z ułożeniem płytek w dowolnej kombinacji – na zrąb, prosto lub w karo. Płytki mogą być również układane niestandardowo zgodnie z indywidualnym projektem lub w taki sposób, aby po ułożeniu tworzyły konkretny wzór.  

Glazurnik – Warszawa 

Zespół 7Malarzy.pl to profesjonalna ekipa remontowa. Zakres naszych usług wykracza daleko poza usługi malarskie. Naszym Klientom oferujemy fachowe układanie płytek, w tym układanie glazury i terakoty. Płytki układamy na ścianach, podłogach, balkonach i tarasach, każdorazowo dopasowując zakresu usługi do rzeczywistych potrzeby i oczekiwań Klienta. Układanie glazury oferujemy wraz z usługami doradczymi. Nasz Zespół Projektowy doradza wybór glazury lub terakoty dla danej realizacji oraz sposób jej ułożenia, podczas gdy Zespół Techniczny dba o dobór odpowiednich klejów i fug. To pozwala nam dostarczać kompleksowe usługi najwyższej jakości. 

Do współpracy z Zespołem 7Malarzy.pl zachęcamy głównie Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy. Podejmujemy się układania płytek w obiektach mieszkalnych i użytkowych, w tym w obiektach wielkopowierzchniowych niezależnie od ich przeznaczenia. Na nasze usługi oferujemy dwuletnią gwarancję.